Proč a komu

Obsah příspěvků zajišťuje a na Vaše připomínky bude odpovídat předseda samosprávy 109b, p. Vyparina.
Webmasterem těchto stránek je Mgr. Ing. Radek Novotný, předseda sousední samosprávy, 777 083 126, coney@centrum.cz
Pokud vkládá vlastní text, je to u něj výslovně uvedeno.

Texty na těchto stránkách jsou určeny zejména obyvatelům domu, stránky jsou "elektronickou nástěnkou", neboť nástěnka ve vchodě domu je často terčem vandalů.

úterý 23. června 2015

Vyklízecí den - shrnutí a poděkování

Vážení spolubydlící,

rádi bychom poděkovali těm, kteří byli ochotni pomoci při vyklízení nepořádku ve společných prostorách (nejen) v sobotu 20.6.2015. Zvláštní poděkování patří:·         panu Goczalovi, který neúnavně pomáhal a vynášel věci po celou akci·         paní Kocourkové za organizaci a dohled
·         paní Pírkové a paní Nikodemové (a jejich rodinám) za generální protřídění věcí nahromaděných ve sklepních místnostech

S vyklízením společných prostor a likvidaci odpadu nám pomáhali bratři Lukavcové z firmy ukliďto.cz. Nosili, nakládali, rozměrné věci rozkládali na díly, aby se toho vešlo co nejvíc. I tak jsme jejich dodávku a přívěs naplnili celkem dvakrát. Dohromady víc než 25 m3 !!

Tím, že jsme měli vše předem vytaženo ze sklepních kójí a bytů, trvala akce jen něco přes 4 hodiny, a to včetně odvozu.Zbylé předměty, které po domluvě s VS ještě zůstaly ve společných místnostech, odvezou jejich majitelé v nejbližším možném termínu pryč, nebo je přesunou do vyhrazené místnosti ve sklepě. 

Společné prostory jsou nyní bez nepořádku a připravené na velký úklid a opravu podlah.Nyní je na nás všech, abychom společné prostory udrželi bez nepořádku co nejdéle.

Děkujeme.

1 komentář:

  1. Dobrý den, taky přemýšlím, že u nás ve vchodech udělám vyklízecí den. Protože prostě už to přerostlo nějakou mez a lidi si dělají sklepy ze všech možných míst. Co nebude uklizené, tak prostě půjde pryč. A ještě přemýšlím nad tím, že pozvu firmu na deratizace Praha 8, aby zkontrolovala odpady a sklepy. Nechápu, že lidi nedokážou zavřít v zimě okna...

    OdpovědětVymazat